KonteneryZabrze.pl

kontenery na gruz i wywóz gruzu

FAQ

ZADZWOŃ TERAZ
570 298 672

nasza lista faq

lista najczęściej zadawanych pytań

Czy muszę się jakoś przygotować?

Przed podstawieniem kontenera warto przygotować miejsce, gdzie ma on stanąć. Musi być ono dość szerokie i płaskie. Dodatkowo na sprawne wykonanie całej pracy wpłynie bezpośrednio przygotowanie odliczonej gotówki lub dokumentów, a także innych ustalonych wcześniej rzeczy. Oprócz tego nie ma konieczności robienia niczego więcej.

Czy współpracujecie zarówno z firmami jak i klientami indywidualnymi?

Tak, chętnie podejmujemy współpracę z różnymi typami klientów. Wśród naszych klientów są zarówno firmy budowlane jak i inne oraz osoby prywatne. Dla nas nie ma znaczenia czy jesteś właściciel firmy czy klientem indywidualnym. Bez znaczenia jest też wielkość i rodzaj firmy, gdyż podejmujemy się wykonania każdego zlecenia.

Jak wygląda podstawianie kontenera?

Po zamówieniu wybranego kontenera nasza profesjonalna ekipa transportuje go pod wskazany przez klienta adres. W zależności od odległości transport może trwać od kilku minut do godziny czy dwóch. Na miejscu ustawiamy kontener w bezpiecznym miejscu i pozycji, a następnie udzielamy naszym klientom cennych wskazówek.

Jak i kiedy można zapłacić za wynajęty kontener?

Zazwyczaj opłaty za wynajęcie kontenera dokonujecie Państwo po podpisaniu umowy, ale w wyjątkowych wypadkach możemy umówić się na zaliczkę, a następnie opłacacie całość po wykonaniu przez nas zlecenia. Oferujemy różne metody płatności, a więc możecie zapłacić zarówno gotówką jak i kartą czy przelewem.

Ile kosztuje wynajęcie kontenera?

Koszt wynajęcia kontenera na gruz jest dość zróżnicowany, a wpływ mają na to różne czynniki. Otóż przede wszystkim istotna jest wielkość i pojemność kontenera, a także okres jego wynajmu. Dodatkowo czasami na cenę wpływa także odległość miejsca, w które mamy kontener podstawić. Nasze ceny są jednak bardzo konkurencyjne i przystępne na każdą kieszeń.

Czy wywozicie gruz?

Tak, nasza firma specjalizuje się w wywożeniu gruzu z dowolnego miejsca. Oczywiście musi to być gruz składowany w jednym z naszych kontenerów. Po napełnieniu go nasza firma sprawnie zajmuje się wywożeniem całego gruzu i jego utylizacją. Wywozimy gruz na terenie Zabrza i okolic, a nasza praca jest bezpieczna i zgodna z przepisami.

Ile czasu mogę korzystać z kontenera?

To ile czasu będziesz mógł korzystać z kontenera wskazane jest w podpisanej z nasza firmą umowie. Zazwyczaj jest to okres kilku dni, a następnie odbieramy kontener. Okres może być jednak dłuższy lub krótszy, a wszystko to ustalamy indywidualnie na etapie podpisywania umowy. Czas użytkowania kontenera zależy także od ilości gromadzonego gruzu i tempa napełniania.

Ile czasu będę czekać na przyjazd kontenera?

Czas oczekiwania na podstawienie przez naszą firmę kontenera w wybrane przez Ciebie miejsce jest zazwyczaj dość krótki. Najczęściej już następnego dnia dowozimy kontener, ale czas jest oczywiście zależny od pewnych czynników. Przede wszystkim liczy się odległość, dostęp do wolnych kontenerów, a także liczba zleceń. Zawsze działamy jednak najszybciej jak się da.

W jakie miejsce mogę zamówić kontener?

Głównym terenem pracy naszej firmy jest Zabrze jednak współpracujemy także z klientami z innych miast i miejscowości. Nie ma dla nas problemu podstawienia kontenera do pobliskiego miasteczka czy wsi, dlatego nawet jeśli nie mieszkasz w Zabrzu chętnie Ci pomożemy! Ważne jest tylko by wybrane przez Ciebie miejsce było na tyle spore, że zmieści się tam wybrany kontener.

Jak zamówić kontener?

Zamówienie jednego z naszych kontenerów jest bardzo proste. Wystarczy, że zadzwonisz do naszej firmy i określisz swoje potrzeby i wymagania. Jeden z naszych profesjonalnych pracowników przeprowadzi z Tobą wywiad, który pozwoli dopracować szczegóły współpracy. Podczas rozmowy ustalicie czas i miejsce wynajęcie kontenera, cenę, a także inne warunki.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS POPRZEZ FORMULARZ! ODDZWONIMY!

masz jakieś sugestie do faq? napisz do nas

PARTNERZY

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY